LETNÍ AKTIVITY - ZIMNÍ AKTIVITY - KUŽELNA a TENIS

LETNÍ AKTIVITY

Turistika – horské tůry, cykloturistika ,tenisové kurty - 100 m, mini golf, jízda na koni, koupaliště 6 km, přírodní koupaliště 10 km, rybolov 6 km, možnost lovu zvěře, golf 20 km, kuželna, houbaření, paintball, fotbalové hřiště 200 m.

HIT !!! – Zajistíme pro skupiny možnost uspořádat paitbollového utkání min počet osob 8, cena za zapůjčení vybavení je 200,-kč.

ZIMNÍ AKTIVITY

V zimním období jsou podmínky pro sjezdové lyžování ideální i za předpokladu nedostatku sněhu jsou všechna střediska vybavena sněhovými děly a proto je možné lyžovat až do půlky dubna .Všechny sjezdovky v areálech jsou vhodné pro všechny generace, každý si může vybrat podle svých možností kde si zalyžuje. Pro snouboadysty jsou připraveny snouparky a Urampy, pro děti i dospělé jsou k dispozici lyžařské školy a půjčovny zimního vybavení. Sedačková lanovka na Klínovec je vzdálena 4 km od hotelu, vleky Nové Město 3km ,osvětlená Jáchymovská sjezdovka 2km, ski areál Boží Dar – Neklid 7km, ski areál Klínovec 8km, Obervisenthal 9km.

Pro vyznavače běžeckého lyžování je připravena Krušnohorská magistrála o celkové délce 80 km, tyto trasy jsou propojeny i do sousedního Německa, biatlon centrum vzdáleno 5 km .
Zasněžené svahy lákají k sáňkování, bobováni či jízdě na dnes populárním snowtubingu. O celou oblast se celoročně stára horská služba, která má sídlo na Božím Daru

Na zimní sezonu 2008 připravujeme vyjížďky na saních.

KUŽELNA a TENIS

Kuželna 2 dráhy - 240 Kč/hod. Tenis/volejbal 90 Kč/hod. (možnost zapůjčení vybavení).